Marki Jest 51 marek

 • 4BABY

  Czym wyróżnia się 4BABY:

  • WYSOKA JAKOŚĆ używanych do produkcji materiałów.

  Firma 4BABY zwraca szczególną uwagę na jakość materiałów, z których produkowane są produkty 4BABY. Jakość ta przekłada się na trwałość i niezawodność w długim okresie użytkowania.

  • TRWAŁOŚĆ, która jest poparta 2 letnią gwarancją udzieloną przez producenta

  Jako jeden z niewielu producentów 4BABY uprościło proces reklamacyjny stosując serwis door-to-door, co powoduje, że klient nie ponosi żadnych kosztów odesłania produktu do serwisu, a nawet nie musi zamawiać kuriera gdyż robi to za niego producent. Produkty po gwarancji mają także zapewnioną dostępność części zamiennych. Tylko marki, które są pewne jakości i trwałości swoich produktów stosują taką politykę serwisową.

  • ZNANA MARKA i doceniana MARKA przez użytkowników,  która funkcjonuje na rynku od 2005 roku

  Firma 4BABY, to marka na polskim rynku z ponad 12-sto letnią historią, która nieustannie pracuje nad rozwojem swoich produktów, a zebrane doświadczenia i doskonale wyszkolony personel pozwalają 4BABY oferować produkty i obsługę na najwyższym poziomie

  4BABY posiada w ofercie: foteliki samochodowe, wózki spacerowe, łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, chodziki i inne.

 • AH!HA GAMES

  Eureka 3D Puzzle Ah!ha Games

  Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie.

  Wszystkie prezentowane łamigłówki z serii Ah!ha Games świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby.

 • ALADINE

  ALADINE to francuski producent materiałów hobbystycznych i zestawów kreatywnych do rękodzieła. 

 • Anna Bałut Publishing

  Anna Bałut jest twórczynią Pramidy Zabaw – zabawki, która została wyróżniona w IV edycji prestiżowego konkursu Zabawka Roku, organizowanego przez serwis Zabawkowicz.pl. Jury złożone ze specjalistów z branży dziecięcej, rodziców i co najważniejsze – dzieci, doceniło walory edukacyjne Piramidy Zabaw.
  Układając piramidę, lub wkładając klocki jeden w drugi dziecko ćwiczy małą motorykę, natomiast oglądając, i nazywając obrazki na klockach poszerza swoje słownictwo o nazwy 40 zwierząt w języku polskim i angielskim.
  Piramida Zabaw potrafi zachęcić dziecko do ruchowej zabawy, i jednocześnie poprzez swoje walory edukacyjne potrafi zainspirować rodziców do wspólnej zabawy z dzieckiem.
  Prostota zabawki jest równocześnie jej ogromną zaletą, ponieważ daje wiele możliwości zabawy i stymulacji rozowju małego dziecka zarówno w sferze poznawczej jak i motorycznej.

  A gdy już zbudujecie Piramidę, dziecko może zrobić to co lubi najbardziej – zburzyć ją!

 • AUZOU

  Auzou - zestawy artystyczne, wydrapywanki, naklejki

  Oferta Auzou jest bardzo szeroka - od produktów dla niemowląt aż do produktów dla nastolatków.

  W portfolio można znaleźć - naklejki, wydrapywanki, zestawy do tworzenia biżuterii, książki, zestawy kreatywne oraz puzzle. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższą starannością, a wzornictwo zainteresuje każde dziecko - od słodkich zwierzątek dla najmłodszych do atrakcyjnej biżuterii w stylu boho dla nastolatków.

 • Avenue Mandarine

  Avenue Mandarine to francuska marka zabawek edukacyjnych i kreatywnych, należąca do grupy Clairefontaine Rhodia. Produkty marki Avenue Mandarine są przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat, zarówno chłopców, jak i dziewczynek.

 • B.TOYS

  B.TOYS - kanadyjskie zabawki edukacyjne dla dziewczynek i chłopców

  W ofercie B.Toys znajdziesz edukacyjne zabawki dla niemowląt czego przykładem może być np. szumiący i świecący wieloryb, zabawki dla dziewczynek (koraliki / biżuteria dla dzieci) jak i interaktywne zabawki dla chłopców np. małe samochodziki.

  Zabawki kanadyjskiej firmy B.Toys zaskakują kształtami, swoimi funkcjami, oraz kolorami – żywymi ale nie krzykliwymi. Firma B.Toys wspiera rozwój dziecka poprzez zastosowanie szeregu sensorycznych rozwiązań w swoich zabawkach. Są to, między innymi, ciekawe dźwięki w kluczykach samochodowych dla niemowląt, kolory i zaskakujące kształty w koralikach Pop Arty i B.eauty Pops dla dziewczynek, oraz "płaskorzeźby" na klockach OneTwoSqueeze. Zabawki B.Toys spełniają również funkcje terapeutyczne – poprzez zastosowanie różnych faktur w koralikach oraz wypustek które posiadają klocki dla dzieci jeżyki, dziecko może stymulować motorykę małych rączek. 

  Wszystkie zabawki wykonane są z niebywałą starannością, są miłe w dotyku i bezpieczne dla dzieci. Poprzez nadanie pomysłowych funkcji oraz przepięknego designu, firma B.Toys zachęca dzieci do niczym nieskrępowanej zabawy, tworzenia i poznawania świata

  Motto firmy to "Be You" - Bądź Sobą. Pozwól więc swojemu dziecku na bezpieczną, inteligentną i twórczą zabawę.

 • BIGJIGS TOYS

  Bigjigs Toys to renomowana marka zabawek, znana z wysokiej jakości i innowacyjnego podejścia do zabawy dziecięcej. Od ponad 30 lat firma Bigjigs zapewnia dzieciom na całym świecie niezapomniane doświadczenia zabawowe, stawiając na rozwój, kreatywność i bezpieczeństwo.

  Ich szeroki asortyment obejmuje drewniane klocki, zestawy kolejowe, puzzle, zabawki edukacyjne i wiele więcej, które nie tylko zapewniają rozrywkę, ale także wspierają rozwój umiejętności poznawczych, motorycznych i społecznych dzieci.

  Sztandarowym produktem jest linia z kolejkami drewnianymi, uwielbianymi przez dzieci na całym świecie.

 • BS Toys

  BS Toys gry i zabawki zręcznościowe i logiczne do zabawy w domu oraz na świeżym powietrzu.

  BS Toys to holenderska firma tworząca gry do zabawy w domu i na świeżym powietrzu dla wszystkich grup wiekowych. Pomysłowe zabawki pobudzają aktywność ruchową dzieci o każdej porze roku, zachęcają do wspólnego spędzania czasu z przyjaciołmi i rodziną, a także posiadają walory edukacyje, wspierają spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia.
  Misją marki BS Toys jest stworzenie warunków dobrej zabawy dla wszystkich - bez względu na wiek, bez ingerencji smartfonów, tabletów i komputerów. Podczas zabawy dzieci czerpią radość z odkrywania rzeczy, zabawy, wspinania się, skakania i wspólnego spędzania czasu.

 • BUKI FRANCE

  Buki France to francuska firma założona w 1992 r.

  Misją twórców i całego zespołu Buki jest oferowanie naukowych i kreatywnych zabawek, które oprócz uśmiechu, wzbudzą zainteresowanie światem, archeologią, procesami chemicznymi i fizycznymi.

  Postacie z pudełek - sympatyczna para Léo i Léa towarzyszą dzieciom podczas przeprowadzania doświadczeń, konstruowania lub kreowania nowej biżuterii. W swojej ofercie firma Buki ma szereg różnorodnych zabawek zarówno dla chłopców jak i dziewczynek - doświadczenia chemiczne, konstrukcje elektroniczne, wykopaliska archeologiczne, produkcja glutów, kulodromy, mikroskopy, projektory i szereg innch. Zabawki są pięknie wykonane i zapakowane - idealnie nadają się na prezent dla małego naukowca lub małej stylistki.

 • CARETERO

  CARETERO akcesoria do wózków i fotelików

 • COLOresca

  Coloresca to polski producent kredek, farb oraz kolorowanek dostosowanych do wieku dziecka.

 • Colorvelvet

  Colorvelvet włoski producent welwetowych kolorowanek dla dzieci i dorosłych.

 • Creative

  Creativ Company - producent materiałów hobbystycznych i zestawów kreatywnych do rękodzieła

 • Djeco

  Djeco francuskie zestawy kreatywne

  Firma Djeco powstała w 1954 roku w budynku na brzegu Sekwany. Zespół projektantów i ilustratorów codziennie ciężko pracuje nad estetyką, kolorystyką oraz funkcjami edukacyjnymi nowych zabawek. W procesie tworzenia zabawek Djeco nie ma żadych strategii marketingowych ani komunikacyjnych. Swoboda i wolność, która towarzyszy tej pracy, powoduje, z ich rąk wychodzą zabawki o szalonych kolorach, pomysłach i funkcjach, które mają za zadanie wywołać śmiech u dzieci, odkrywać świat, lub pogrążyć się w kolorowych marzeniach.

  Filozofią firmy jest rozbudzanie wyobraźni i kreatywności u dzieci oraz łączenie walorów edukacyjnych z zabawą. Wszystkie produkty tej firmy są atrakcyjne dla dzieci, inteligentne i zarazem zabawne.

  Djeco kładzie nacisk na dokładne wykończenie ich produktów – każdy element jest starannie zaprojektowany i wykonany, począwszy od opakowania, na samej zabawce kończąc.

 • Eugy

  Eugy to firma z Nowej Zelandii produkująca trójwymiarowe układanki, których inspiracją jest przyroda. Przestrzenne układanki są wykonane z ekologicznego kartonu i pomalowane bezpiecznymi farbami na bazie ryżu.
  Marka Eugy aktywnie wspiera rozwój dzieci, ponieważ układanki to prześliczne postaci zwierząt z każdego kontynentu - przykładem jest emu, panda, ptak dodo lub kameleon. W ten sposób dzieci mogą poznać dzikią przyrodę, a zainspirowane formą kolorowego zwierzęcia mogą poszukać dodatkowych informacji na temat miejsca i sposobu życia każdego ze zwierząt.
  Każda układanka to sklejane ze sobą kolejne elementy postaci - podczas zabawy dziecko rozwija koncentrację, wyobraźnię oraz umiejętności motoryczne.

 • EXPRESSMAP POLSKA

  Express Map to jedno z większych wydawnictw kartograficznych, które od kilkunastu lat projektuje i wydaje laminowane mapy.
  Publikacje oferowane przez Express Map są wygodne w użytkowaniu, bardzo trwałe, a dzięki dwustronnej laminacji również wodoodporne.
  Nowa kolekcja laminowanych map dla dzieci zdobyła wyrożnienie w rankingu Zabawka Roku 2017 organizowanym przez serwis Zabawkowicz.pl.
  Laminowane mapy to doskonały produkt, który posłuży nie tylko zabawie, ale także nauce. Mapa o wymiarach 95x67 cm łatwo składa się do poręcznego formatu, trudno ją zniszczyć, zalać, można po niej pisać markerem, a niepotrzebne notatki ścierać. Dzięki bogatej szacie graficznej i atrakcyjnym ilustracjom, dziecko może zapoznać się z kulturą, historią, florą, fauną oraz innymi ciekawostkami dotyczącymi Ziemi i kosmosu.
  Atrakcyjne, kolorowe i pełne humoru rysunki na pewno zachęcą dziecko do zdobywania wiedzy o świecie.

 • FAT BRAIN TOYS

  Fat Brain Toys to firma z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji zabawek edukacyjnych dla dzieci w wieku od niemowląt do 14 lat. Firma została założona w 2002 roku przez dwóch nauczycieli, którzy zauważyli brak na rynku zabawek, które łączyłyby w sobie zabawę i naukę. Od tamtego czasu Fat Brain Toys stało się wiodącym producentem i dystrybutorem innowacyjnych i kreatywnych zabawek, które stymulują rozwój intelektualny i umysłowy dzieci. Produkty firmy są dostępne w sklepach internetowych oraz w ponad 2000 sklepach detalicznych na całym świecie. 

 • FLOW AMSTERDAM

  Flow Amsterdam to holenderska marka tworząca funkcjonalne lampki, czujniki dymu oraz stylowe przytulanki, które z powodzeniem łączą prostotę, funkcjonalność i ponadczasowy styl. Sfera snu dziecka jest bardzo ważna i ma ogromny wpływ na jego codzinne funkcjonowanie. Dlatego należy zadbać o to, aby dzieci mogły zasypiać w wygodnych warunkach, czując zaufanie, miłość i bezpieczeństwo. Piękne lampki nocne w kształcie sympatycznych zwierzątek lub szumiące przytulanki zapewnią spokój i odprężenie podczas chwili zasypiania. Lampki i przytulanki marki Flow Amsterdam pokazują że prostota i praktyczność również mogą wywołać uśmiech na dziecięcej buzi!

 • Graine Creative

  Graine Creative to francuska firma, która skupia się na rozwijaniu kreatywności i wspieraniu pasji do rękodzieła.

 • IOTOBO

  SEPP JEUX to francuska firma, która zajmuje się tworzeniem i produkcją układanek  tablic i mozaik magnetycznych.  Układanki i mozaiki magnetycze IOTOBO to markowe zabawki kreatywne starannie zaprojektowane i wykonane, dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka. Układanki IOTOBO świetnie rozwijają wyobraźnię, precyzję oraz kreatywność. Pomysłowość tych zabawek jest zaskakująca i na pewno zaciekawi każde dziecko. Metalowe pudełka, które jednocześnie są podkładką do układania, sprawdzą się podczas długiej jazdy samochodem. Mozaiki oparte są na 3 różnokształtnych, specjalnie zaprojektowanych elementach. Starannie wykonane, wzbogacone planszami z zadaniami dostosowanymi do wieku, o różnym poziomie trudności, rozwijają wyobraźnię, precyzję, pamięć wzrokową a przede wszystkim porywają do twórczej zabawy

  0 produkty/ów

 • Janod

  Janod francuskie firmowe zabawki dla dzieci

  Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! 

  W obecnej ofercie Janod jest ponad 500 produktów, z których kluczowe to zabawki drewniane, puzzle, układanki i zabawki magnetyczne. Wszystkie produkty projektowane są we Francji przez własnych designerów. Stąd wiele motywów i wzorów powtarza się w kolekcjach, tworząc wyjątkowy, bajkowy świat Janod.

  Wszystkie zabawki tworzone są z dbałością o szczegóły, z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych dla dzieci. Zabawki spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa, takie jak EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH. Janod to po prostu zabawki firmowe.

  Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci. Zabawki edukacyjne rozwijają wiele umiejętności takich jak koordynacja ruchowa, zręczność, zdolności manualne czy kojarzenie kształtów i kolorów.
  Janod obecne jest w 60 krajach, odnosząc wiele sukcesów i zdobywając wiele międzynarodowych nagród. Jest laureatem m.in. Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award i Oppenheim Toy Portfolio Gold Seal Award, przyznawanych na podstawie testów ekspertów, rodziców i dzieci.

  Janod – JUST PLAY!

 • Little Dutch

  Tiamo tworzy najdelikatniejsze, najsłodsze i najszczęśliwsze zabawki do zabawy i przytulania.

  Kim są?
  Od prawie 70 lat Tiamo jest ekspertem w dziedzinie zabawek dla dzieci. Każdego roku starają się dostarczać produkty w najnowszych kolorach i wzorach z dużą zawartością przytulania i zabawy. Wartością dodaną są pięknie dobrane kolory, dźwięki i ruchome części. Te aspekty stymulują koordynację zmysłów Twojego dziecka oraz stymulują wzrost i rozwój.

  Oprócz wysokiej jakości pluszaków, Tiamo dba o bezpieczeństwo. Wszystkie produkty są wszechstronnie testowane i spełniają najnowsze europejskie normy bezpieczeństwa. Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE i znak CE.

  Marka Miffy

  Od 2005 roku Tiamo opracowuje produkty miffy z miękkich materiałów. Dostępne są różne serie z wesołymi, uroczymi i przytulnymi przedmiotami.


  Marka Little Dutch
  Od 2014 roku Tiamo rozwija także miękkie zabawki dla dzieci oraz zabawki drewniane dla marki Little Dutch. Bardzo ładne serie dla chłopców i dziewczynek.

 • LONDJI

  LONDJI to hiszpański producent zabawek, który łączy świat sztuki, gier i zabawek. Puzzle, gry i kalejdoskopy można znaleźć w sklepach muzealnych, sklepach koncepcyjnych i kulturalnych, księgarniach i oczywiście w sklepach z zabawkami w ponad 40 krajach.
  Marka Londji projektuje innowacyjne, oryginalne i bezpieczne zabawki, których inspiracją jest klasyczne malarstwo, rzeźba oraz projekty budynków i ulic wielkich miast.
  Wspólna zabawa to dzielenie się czasem z ludźmi, których kochasz, a gra to najlepszy sposób na naukę - to główne zasady, którymi kierują się twórcy i projektanci gier, puzzli i zabawek marki Londji.

 • LUDATTICA

  LUDATTICA włoski producent puzzli i gier wspierających rozwój dziecka

 • MATPOL

  Matpol produkuje uniwesalne folie przeciwdeszowe oraz uniwersalne moskitiery do wózków spacerwych. W ofercie znajdziemy także torby do wózków spacerowych.
  Folie i moskiteiry matpol pasują np do wózków spacerowych RAPID marki 4BABY 

 • MELISSA AND DOUG

  Melissa & Doug - 30 lat doświadczeń i ponad 1000 unikalnych zabawek dla każdego

  Układanki, pluszaki, lalki, zabawkowe jedzenie, instrumenty muzyczne, zabawki magnetyczne, zestawy artystyczne i wiele innych. Melissa and Doug stała się jednym z wiodących projektantów i producentów zabawek edukacyjnych i produktów dla dzieci.

  Melissa and Doug to para przyjaciół, która w 1988 roku założyła firmę produkującą zabawki. Firma na początku była prowadzona w garażu w domu Douga, a zabawki były rozwożone pożyczonym samochodem. Po jakimś czasie Melissa i Doug zostali małżeństwem i rodzicami sześciorga dzieci. Rodzinne szczęście i zapał do pracy i tworzenia, pomogły w odniesieniu spektakularnego sukcesu - dzisiaj marka Melissa and Doug jest rozpoznawalna na całym świecie. Zabawki i inne produkty tworzone przez firmę Melissa and Doug mają za zadanie pobudzić wyobraźnię, pomóc odkryć dziecięce pasje a zarazem uczyć nowych rzeczy. Prosta koncepcja zabawek oraz wykorzystanie doświadczeń z przeszłości, pomaga przywrócić dzieciom ich własne dzieciństwo, walczyć o wolny czas i cieszyć się nim.


  Motto firmy Melissa and Doug to "Pracujmy razem aby dzieci były dziećmi"

 • MILANIWOOD

  Milaniwood to włoska marka, która od 1924 roku tworzy wyjątkowe i niebanalne gry drewniane wykonane z certyfikowanego drewna FSC™. Drewniane gry o współczesnych wzorach, zabawne, kreatywne, podnoszące sprawność manualną a także polecane do spędzania czasu razem z rodziną i przyjaciółmi to idealny pomysł na prezent, do którego można z przyjemnością powrócić.
  Zabawki Milaniwood są piękne, uwielbiane za współczesny design i bezpieczne - grać może w nie cała rodzina.Wspólne granie świetnie wpływa na zacieśnianie więzi rodzinnych i relacji towarzyskich, zapewniając równocześnie świetną zabawę. Jedną z idei przyświecajacych marce Milaniwood jest zdanie "Kiedy dzieci, mama i tata kochają grę, wiemy że dobrze wykonaliśmy naszą pracę".

 • Mobi

  Mobi to renomowany producent zabawek dla dzieci, który oferuje szeroką gamę produktów stymulujących rozwój dziecka i zachęcających do kreatywnej zabawy. Zabawki Mobi są wykonane z najlepszych materiałów i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, dzięki czemu są wytrzymałe i bezpieczne dla najmłodszych. Firma dba również o ekologię, stosując materiały przyjazne dla środowiska. Zabawki Mobi zdobyły uznanie na rynku zabawek i są chętnie wybierane przez rodziców z całego świata, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom edukacyjną i bezpieczną zabawę.

 • Monumi

  Monumi to polski producent kartonowych zabawek do składania i kolorowania oraz kolorowanek podłogowych.

 • Moulin Roty

  Moulin Roty - francuskie zabawki dla dziewczynek , chłopców i niemowląt

  W ofercie Moulin Roty znajdziesz piękne i dobre jakościowo zabawki

  "Wczorajsze zabawki dla dzisiejszych dzieci" to koncepcja francuskiej firmy Moulin Roty na ciekawe zabawki dla dzieci. Połączenie zabawek inspirowanych przeszłością, ale aktualizowanych zgodnie z dzisiejszymi gustami, to sposób na stworzenie ponadczasowych propozycji na wspólne spędzanie czasu. Kto z nas nie pamięta teatrzyka cieni, nakręcanego bączka, czy projektorów? Rodzice bądź dziadkowie takie zabawki wspominają z sentymentem, natomiast dzieci mają okazję na otrzymanie zabawki, dzięki której puszczą wodze fantazji i wyobraźni. Moulin Roty od 40 lat tworzy zabawki, których inspiracją są motywy z przeszłości. Dzięki temu propozycje tej firmy są bardzo oryginalne i wyróżniające się swoim designem, dlatego też dzieci chętnie do nich powracają. Oferta Moulin Roty to wspaniały pomysł na prezent, który będzie niebanalny i tak różny od współczesnych zabawek.

 • Mudpuppy

  Amerykańska marka produktów dla dzieci, Mudpuppy, to cały szereg kreatywnychi edukacyjnych zabawek. Znajdziecie wśród nich wybór wspomagających naukę artykułów, a przede wszystkim  puzzli i układanek magnetycznych. Puzzle dla dzieci doskonale sprawdzą się w samodzielnych zabawach dziecka, a także będą doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu z rodzicami.
   
  Zestawy puzzli pixeli magnetycznych idealne są do układania w domu, jak i poza nim. Każdy składa się z wygodnego, metalowego pudełeczka, kryjącego w sobie szereg barwnych magnesów o przeróżnych kształtach. Wyróżniają się one żywymi barwami, niebanalnym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania, co cieszy oczy i skutecznie przyciąga uwagę malucha.

  Zawarte w nich magnesy dowolnie przyczepia się na załączonych planszach, tworząc nieskończoną ilość kombinacji. Taka swoboda, pozwalająca wciąż na nowe łączenie elementów, a tym samym budowanie oryginalnych obrazów, gwarantuje, że zabawa się nie znudzi.  Jest to także idealne rozwiązanie w podróży, gdyż z metalowego pudełka nic nie wypadnie, a przerwane układanie można kontynuować od momentu, na którym sie skończyło.

  Mudpuppy co roku wprowadza w życie zupełnie nowe pomysły i rozwiązania, dzięki czemu produkty tej marki były już wielokrotnie nagradzane za innowacyjność, kreatywność oraz funkcjonalność


  W ofercie znajdziecie niespotykane puzzle świecące w ciemności, innowacyjne puzzle patyczki oraz układanki magnetyczne pixele, które dziecko pokocha ze względu na nieskończoną możliwość tworzenia nowych wzorów.

 • Navir

  Marka Navir - Wysoka jakość, bezpieczeństwo i innowacyjność w jednym! Odkryj niezapomniane zabawki edukacyjne, które pozwolą Twojemu dziecku na eksplorację świata i naukę poprzez zabawę.

  Navir to włoska marka zabawek, która istnieje już ponad 40 lat i zdobyła pozycję w światowej czołówce producentów zabawek. Zabawki Navir to połączenie wysokiej jakości, bezpieczeństwa i innowacyjności, co czyni je idealnymi dla dzieci w każdym wieku.

  W ofercie marki znajdziesz zabawki, które zachęcają dzieci do odkrywania świata i poznawania go poprzez zabawę. Zabawki do kąpieli, lornetki, projektory z dzikimi zwierzętami, latarki czołowe i zestawy przyrodnicze to tylko niektóre z produktów, które znajdziesz w ofercie Navir. Wszystkie te produkty są wykonane z certyfikowanych materiałów i zgodne z normami ergonomii i bezpieczeństwa.

  Navir stale dąży do doskonalenia swoich produktów i porównuje je z najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami. Wysoki stosunek jakości do ceny, w połączeniu z zaawansowaną technologicznie konstrukcją i zgodnością z normami bezpieczeństwa, czyni zabawki Navir wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.

  Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko bawiło się bezpiecznie i uczyło poprzez zabawę, wybierz zabawki Navir. Marka ta gwarantuje niezapomniane doświadczenia i zachęca do odkrywania świata w bezpieczny i zabawowy sposób."

 • Our Generation

  Our Generation - kanadyjskie lalki i akcesoria dla dziewczynek

  W ofercie Our Generation znajdziesz unikalne inne niż inne lalki, akcesoria oraz ubranka dla lalek

  Our generation to kolejna marka kanadyjskiego producenta zabawek BATTAT,  który znany jest z innej marki B.Toys jak i Wonder Wheels.

  Czy to są kolejne lalki Barbie? Nieee. Dziewczynki chcą mieć lalki wyglądające jak one same. Odpowiedzią na takie potrzeby jest seria Our Generation a więc lalki rude, piegowate, Azjatki i okularnice. Szeroki wacharz ubranek i akcesoriów pozwoli dziewczynce zaaranżować wiele ciekawych sytuacji - lalki Our Generation jeżdżą na hulajnogach, idą na wieczorną kolację, pracują w gabinecie lekarskim, chodzą do szkoły i na pikniki oraz chorują- mają swoją pracę, szkołę i hobby. Urealnienie lalek sprawia, że dziewczynki dobrze czują się z taką towarzyszką - spędź z nimi czas bujając w obłokach, marząc o tym, co przyniesie przyszłość.

 • PIXIO

  Pixio to producent magnetycznych klocków o wymiarach 8 x 8 x 8 mm. Każdy sześcienny element ma w środku 6 magnesów, więc klocki łączą się ze sobą każdym polem. Eksplozja kolorów uruchamia wyobraźnię i uzależnia do ciągłej zabawy klockami Pixio. A gdy zabraknie pomysłów możesz zerknąć do interaktywnej aplikacji na tablety i smartfony, która zawiera ogromną bazę pomysłów, postaci, historii, motywów i obiektów z tysiącami kreacji i Dzięki aplikacji można zbudować dosłownie wszystko - zwierzęta, ludzi, budynki, dinozaury, kwiaty, a nawet "namalować" znane obrazy za pomocą małych klocków.
  Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia ;)

 • PLUS-PLUS

  Plus-Plus klocki konstrukcyjne do tworzenia konstrukcji 2D i 3D

  Plus-Plus to duńska marka produkująca klocki konstrukcyjne, które zapewnią wiele godzin kreatywnej zabawy. Jeden niepowtarzalny kształt klocka daje nieograniczone możliwości w tworzeniu kolejnych konstrukcji.

  Klocki Plus-Plus to doskonała edukacyjna zabawka która pobudza koordynację wzrokowo-ruchową, kreatywność, skupienie i cierpliwość!
  Producent klocków Plus-Plus wykorzystuje w 100% zieloną energię z energetyki wiatrowej i ma produkcję „BEZ ODPADÓW”. Cały nadmiar plastiku jest ponownie mielony i wykorzystywany jako materiał do nowego Plus-Plus. Wszystkie Plus-Plus są produkowane z PE dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Rury Plus-Plus są produkowane z PETG dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Wszystkie produkty i opakowania nadają się w 100% do recyklingu.
  Klocki Plus-Plus są więc ciekawą propozycją dla zarówno dzieci jak i rodziców. Rodzinne tworzenie prostych lub bardziej skomplikowanych konstrukcji (budynków, postaci ludzkich, zwierząt lub przedmiotów) to świetny pomysł na spędzanie czasu - wspólne pomysły na budowanie to fantastyczny sposób na zabicie nudy, rozwój wyobraźni i kreatywności.

 • QUUT

  Quut to designerskie zabawki, pozwalające na świetną zabawę w piasku, wodzie i na śniegu. To zabawki, inne niż tradycyjne tego rodzaju, które pobudzają i rozwijają wyobraźnię Twojego dziecka.
  Prosta a zarazem ciekawa budowa oraz połączenie kilku funkcji sprawia, że Twoje dziecko na nowo odkrywa zabawę w piasku i wodzie. Różnorodność zastosowań pojedyńczych zabawek jak i w połączeniu z innymi powoduje, że Twojemu dziecku z niezwykłą łatwością pomysły same przychodzą do głowy, a Ty możesz cieszyć się z świetnego wyboru.

  Podstawowym problemem zabawek do piasku jest ich wytrzymałość. Najczęściej łopatki pękają, a w wiaderkach nie wytrzymuje uchwyt. Taka sytuacja niejednokrotnie przytrafia się w połowie zabawy, dziecko obwinia się, że użyło za dużo siły, a Ty złościsz się, że niepotrzebnie "zaoszczędziłeś". Quut skupił się na tym problemie i stworzył zabawki, które przetrwają wiele sezonów zabawy w piasku i wodzie.

  Obejrzyj ofertę, kup i przyłącz się do zabawy.

 • SABBIARELLI

  Sabbiarelli to włoska firma, stworzona przez Alberto i Nadię Ferrari. Rodzina Ferrari poszukiwała alternatywy do zastosowania proszku marmurowego z własnej firmy. Dzięki dwójce swoich dzieci w wieku 5 i 8 lat, Alberto i Nadia opracowali wykorzystanie piasku do artystycznej zabawy w kolorowanie. Pierwsze produkty Sabiarelli zostały zaprezentowane w 2011 roku, a w 2019 roku Mega zestaw w walizce wygrał nagrodę TG TOYS AWARDS NAJLEPSZA GRA wykonana we Włoszech.
  Piasek wykorzystywany do zestawów jest w 100 % bezpieczny - niebrudzący, bezzapachowy i nietoksyczny, natomiast szeroki asortyment albumów i zestawów do malowania piaskiem sprawia, że każdy mały oraz starszy artysta znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.

 • SCHMIDT SPIELE

  Dewizą marki Schmidt Spiele jest: gra to rozrywka dla dzieci w każdym wieku ;) Wszystkie dzieci uwielbiają zagadki, łamigłówki i gry logiczne. Rozwiązywanie zagadek i wspólne granie w planszówki świetnie wpływa na koncentrację, uczy cierpliwości i logicznego myślenia, oraz jednocześnie pozytywnie wpływa na budowanie relacji rodzinnych, uczy zasad Fair Play i zasad współżycia społecznego. Podróżne gry marki Schmidt Spiele zamknięte w metalowym pudełku świetnie się sprawdzą podczas długiej podróży samochodem, na biwaku lub w trakcie spotkań rodzinnych.

 • SCRATCH

  Scratch belgiski to producent pięknych puzzli, rzutek magnetycznych i ciekawych gier planszowych.

  Scratch Europe to marka tworząca wspaniałe projekty, dostosowane do wieku dziecka, wspomagające rozwój określonych umiejetności - motorycznych, rozpoznawanie kolorów i kształtów, budowanie, rysowanie i zabawę ruchową. Produkty marki Scratch zachwycają swoim designem, są wykonane z tradycyjnych, bezpiecznych materiałów, a połączenie wysokiej jakosci wykonania z treściami edukacyjnymi i nutką humoru sprawi że każde dziecko z przyjemnością będzie odkrywać kolejne propozycje marki Scratch.

 • SENSILLO

  Wyjątkowe potrzeby dzieci od pierwszych dni życia przyświecały powstaniu marki Sensillo.

  Na pierwszym miejscu podczas tworzenia produktów Sensillo zawsze jest troska o bezpieczeństwo i harmonijny rozwój maluchów. Sensillo to polska marka oferująca produkty tekstylne i pielęgnacyjne przeznaczone dla dzieci.

  Unikalne technologie i materiały najwyższej jakości wykorzystywane podczas produkcji, a wszystko po to, aby zapewnić naszym pociechom spokojnie dzieciństwo. Nieistotne, czy mamy na myśli odpoczynek i sen, przewijanie lub zabawę, produkty Sensillo z założenia mają uprzyjemnić rodzicom każdą chwilę spędzaną razem z dzieckiem.

  Ofercie Sensillo obejmuje najwyższej jakości kocyki polarowe, bawełniane, z mikrofibry, delikatne i chłonne okrycia kąpielowe, różnego rodzaju pieluszki flanelowe oraz tetrowe, a także akcesoria ułatwiające przewijanie i kąpiel dziecka.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Sensillo. Każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swojej pociechy.

  0 produkty/ów

 • SOUZA!

  Souza! to holenderska marka z bogatą ofertą dziecięcych kosmetyków, akcesoriów do włosów, biżuterii, przebrań oraz wyjątkowych strojów wizytowych

  0 produkty/ów

 • THE PURPLE COW

  The Purple Cow - zabawki edukacyjne dla dziewczynek i chłopców

  The Purple Cow to Izraelska firma, która powstała w 2000 roku w Australii. Jej sztandarowym produktem są podróżne gry magnetyczne zamknięte w małym poręcznym pudełku, które zmieści się do każdej torebki. Elementy każdej gry są magnesowe, więc nie zgubią się w trakcie grania podczas długiej jazdy samochodem. Z tego powodu zabawki firmy The Purple Cow świetnie sprawdzą się na wakacjach, w podróży, pikniku, a nawet podczas oczekiwania w kolejce. Gry zaprojektowane przez tę firmę zna każdy z nas – są to warcaby, szachy, domino, a nawet wisielec (pamiętacie jak graliście na kartce papieru w szkole?). Kolejne ciekawe pozycje to zestawy eksperymentów rozwijające kreatywność waszych małych naukowców w domu. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie – w każdym przedziale wiekowym i o różnym stopniu trudności.


  Nadchodzą wakacje – pomyśl jak za niewielkie pieniądze umilić czas sobie i swojej rodzinie.

 • Tiamo Miffi

  Tiamo tworzy najdelikatniejsze, najsłodsze i najszczęśliwsze zabawki do zabawy i przytulania.

  Kim są?
  Od prawie 70 lat Tiamo jest ekspertem w dziedzinie zabawek dla dzieci. Każdego roku starają się dostarczać produkty w najnowszych kolorach i wzorach z dużą zawartością przytulania i zabawy. Wartością dodaną są pięknie dobrane kolory, dźwięki i ruchome części. Te aspekty stymulują koordynację zmysłów Twojego dziecka oraz stymulują wzrost i rozwój.

  Oprócz wysokiej jakości pluszaków, Tiamo dba o bezpieczeństwo. Wszystkie produkty są wszechstronnie testowane i spełniają najnowsze europejskie normy bezpieczeństwa. Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE i znak CE.

  Marka Miffy

  Od 2005 roku Tiamo opracowuje produkty miffy z miękkich materiałów. Dostępne są różne serie z wesołymi, uroczymi i przytulnymi przedmiotami.


  Marka Little Dutch
  Od 2014 roku Tiamo rozwija także miękkie zabawki dla dzieci oraz zabawki drewniane dla marki Little Dutch. Bardzo ładne serie dla chłopców i dziewczynek.

 • TULLO

  Tullo to polska firma specjalizująca się w produkcji zabawek sensorycznych oraz akcesoriów do rehabilitacji i fizjoterapii. Marka powstała na bazie tradycji rodzinnej firmy, która już od ponad 60 lat wytwarza zabawki. Produkty Tullo nie tylko bawią, ale także skutecznie wspierają rozwój dzieci, szczególnie poprzez wsparcie integracji sensorycznej. Firma oferuje m.in. dyski i półkule sensoryczne, piłki i kostki sensoryczne, wałki i akcesoria do masażu, gry dotykowo-pamięciowe, fasolki, krążki i piłki rehabilitacyjne. Wszystkie akcesoria i zabawki Tullo są produkowane w Polsce z atestowanych materiałów.

 • WONDER WHEELS

  Wonder Wheels - kanadyjskie zabawki pojazdy edukacyjne dla dziewczynek , chłopców i niemowląt

  W ofercie Wonder Wheels znajdziesz wytrzymałe zabawki, typu pojazdy, samoloty

  Wonder Whells to kolejna marka kanadyjskiego producenta zabawek BATTAT,  który znany jest z innej marki B.Toys. Zabawki Wonder Wheels tak jak B.Toys są bezpieczne dla dzieci gdyż produkowane są z materiałów pozbawionych ftalanów i Bisfenolu A