Marki Jest 34 marek

 • 4BABY

  Czym wyróżnia się 4BABY:

  • WYSOKA JAKOŚĆ używanych do produkcji materiałów.

  Firma 4BABY zwraca szczególną uwagę na jakość materiałów, z których produkowane są produkty 4BABY. Jakość ta przekłada się na trwałość i niezawodność w długim okresie użytkowania.

  • TRWAŁOŚĆ, która jest poparta 2 letnią gwarancją udzieloną przez producenta

  Jako jeden z niewielu producentów 4BABY uprościło proces reklamacyjny stosując serwis door-to-door, co powoduje, że klient nie ponosi żadnych kosztów odesłania produktu do serwisu, a nawet nie musi zamawiać kuriera gdyż robi to za niego producent. Produkty po gwarancji mają także zapewnioną dostępność części zamiennych. Tylko marki, które są pewne jakości i trwałości swoich produktów stosują taką politykę serwisową.

  • ZNANA MARKA i doceniana MARKA przez użytkowników,  która funkcjonuje na rynku od 2005 roku

  Firma 4BABY, to marka na polskim rynku z ponad 12-sto letnią historią, która nieustannie pracuje nad rozwojem swoich produktów, a zebrane doświadczenia i doskonale wyszkolony personel pozwalają 4BABY oferować produkty i obsługę na najwyższym poziomie

  4BABY posiada w ofercie: foteliki samochodowe, wózki spacerowe, łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, chodziki i inne.

 • AH!HA GAMES

  Eureka 3D Puzzle Ah!ha Games

  Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie.

  Wszystkie prezentowane łamigłówki z serii Ah!ha Games świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby.

 • Anna Bałut Publishing

  Anna Bałut jest twórczynią Pramidy Zabaw – zabawki, która została wyróżniona w IV edycji prestiżowego konkursu Zabawka Roku, organizowanego przez serwis Zabawkowicz.pl. Jury złożone ze specjalistów z branży dziecięcej, rodziców i co najważniejsze – dzieci, doceniło walory edukacyjne Piramidy Zabaw.
  Układając piramidę, lub wkładając klocki jeden w drugi dziecko ćwiczy małą motorykę, natomiast oglądając, i nazywając obrazki na klockach poszerza swoje słownictwo o nazwy 40 zwierząt w języku polskim i angielskim.
  Piramida Zabaw potrafi zachęcić dziecko do ruchowej zabawy, i jednocześnie poprzez swoje walory edukacyjne potrafi zainspirować rodziców do wspólnej zabawy z dzieckiem.
  Prostota zabawki jest równocześnie jej ogromną zaletą, ponieważ daje wiele możliwości zabawy i stymulacji rozowju małego dziecka zarówno w sferze poznawczej jak i motorycznej.

  A gdy już zbudujecie Piramidę, dziecko może zrobić to co lubi najbardziej – zburzyć ją!

 • APLI KIDS

  APLI Kids to marka hiszpańskiego producenta APLI który na rynku działa od 1932 roku i jest liderem w produkcji etykiet samoprzylepnych oraz innych artykułów papierniczych.

  W APLI Kids powstało przy współpracy ze szkołami i nauczycielami a ich celem jest, aby maluchy uczyły się, bawiąc się grami i materiałami.
  Każde dziecko to świat, inny i niepowtarzalny. Swoją osobowością, gustami i tempem rozwoju. Zabawa jest niezbędna dla ich wzrostu, gra rozwija i stymuluje ich wieloraką inteligencję i zdolności. Zabawa to ich sposób uczenia się. Mając odpowiednie zabawki w zasięgu ręki, dzisiejsze szczęśliwe dzieci staną się ciekawymi i kreatywnymi

 • AUZOU

  Auzou - zestawy artystyczne, wydrapywanki, naklejki

  Oferta Auzou jest bardzo szeroka - od produktów dla niemowląt aż do produktów dla nastolatków.

  W portfolio można znaleźć - naklejki, wydrapywanki, zestawy do tworzenia biżuterii, książki, zestawy kreatywne oraz puzzle. Wszystkie produkty są wykonane z najwyższą starannością, a wzornictwo zainteresuje każde dziecko - od słodkich zwierzątek dla najmłodszych do atrakcyjnej biżuterii w stylu boho dla nastolatków.

 • B.TOYS

  B.TOYS - kanadyjskie zabawki edukacyjne dla dziewczynek i chłopców

  W ofercie B.Toys znajdziesz edukacyjne zabawki dla niemowląt czego przykładem może być np. szumiący i świecący wieloryb, zabawki dla dziewczynek (koraliki / biżuteria dla dzieci) jak i interaktywne zabawki dla chłopców np. małe samochodziki.

  Zabawki kanadyjskiej firmy B.Toys zaskakują kształtami, swoimi funkcjami, oraz kolorami – żywymi ale nie krzykliwymi. Firma B.Toys wspiera rozwój dziecka poprzez zastosowanie szeregu sensorycznych rozwiązań w swoich zabawkach. Są to, między innymi, ciekawe dźwięki w kluczykach samochodowych dla niemowląt, kolory i zaskakujące kształty w koralikach Pop Arty i B.eauty Pops dla dziewczynek, oraz "płaskorzeźby" na klockach OneTwoSqueeze. Zabawki B.Toys spełniają również funkcje terapeutyczne – poprzez zastosowanie różnych faktur w koralikach oraz wypustek które posiadają klocki dla dzieci jeżyki, dziecko może stymulować motorykę małych rączek. 

  Wszystkie zabawki wykonane są z niebywałą starannością, są miłe w dotyku i bezpieczne dla dzieci. Poprzez nadanie pomysłowych funkcji oraz przepięknego designu, firma B.Toys zachęca dzieci do niczym nieskrępowanej zabawy, tworzenia i poznawania świata

  Motto firmy to "Be You" - Bądź Sobą. Pozwól więc swojemu dziecku na bezpieczną, inteligentną i twórczą zabawę.

 • BS Toys

  BS Toys gry i zabawki zręcznościowe i logiczne do zabawy w domu oraz na świeżym powietrzu.

  BS Toys to holenderska firma tworząca gry do zabawy w domu i na świeżym powietrzu dla wszystkich grup wiekowych. Pomysłowe zabawki pobudzają aktywność ruchową dzieci o każdej porze roku, zachęcają do wspólnego spędzania czasu z przyjaciołmi i rodziną, a także posiadają walory edukacyje, wspierają spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia.
  Misją marki BS Toys jest stworzenie warunków dobrej zabawy dla wszystkich - bez względu na wiek, bez ingerencji smartfonów, tabletów i komputerów. Podczas zabawy dzieci czerpią radość z odkrywania rzeczy, zabawy, wspinania się, skakania i wspólnego spędzania czasu.

 • BUKI FRANCE

  Buki France to francuska firma założona w 1992 r.

  Misją twórców i całego zespołu Buki jest oferowanie naukowych i kreatywnych zabawek, które oprócz uśmiechu, wzbudzą zainteresowanie światem, archeologią, procesami chemicznymi i fizycznymi.

  Postacie z pudełek - sympatyczna para Léo i Léa towarzyszą dzieciom podczas przeprowadzania doświadczeń, konstruowania lub kreowania nowej biżuterii. W swojej ofercie firma Buki ma szereg różnorodnych zabawek zarówno dla chłopców jak i dziewczynek - doświadczenia chemiczne, konstrukcje elektroniczne, wykopaliska archeologiczne, produkcja glutów, kulodromy, mikroskopy, projektory i szereg innch. Zabawki są pięknie wykonane i zapakowane - idealnie nadają się na prezent dla małego naukowca lub małej stylistki.

 • CARETERO

  CARETERO akcesoria do wózków i fotelików

 • CRAYON ROCKS

  Amerykańska nauczycielka pracująca z dziećmi przez 23 lata zainspirowana została przez terapeutkę Jan Olsen i tak powstała marka Crayon Rocks, a tym samym świetne kredki dla dzieci. Barbrara Lee, bo o niej mowa, dowiedziała się od Jan jak ważna jest umiejętność odpowiedniego chwytania w czasie kształcenia umiejętności pisania. Kredki zaprojektowane przez panią Lee świetnie rozwijają umiejętności motoryczne.

  Produkty Crayon Rocks polecane są przez wielu nauczycieli, terapeutów.

  0 produkty/ów

 • Djeco

  Djeco francuskie zestawy kreatywne

  Firma Djeco powstała w 1954 roku w budynku na brzegu Sekwany. Zespół projektantów i ilustratorów codziennie ciężko pracuje nad estetyką, kolorystyką oraz funkcjami edukacyjnymi nowych zabawek. W procesie tworzenia zabawek Djeco nie ma żadych strategii marketingowych ani komunikacyjnych. Swoboda i wolność, która towarzyszy tej pracy, powoduje, z ich rąk wychodzą zabawki o szalonych kolorach, pomysłach i funkcjach, które mają za zadanie wywołać śmiech u dzieci, odkrywać świat, lub pogrążyć się w kolorowych marzeniach.

  Filozofią firmy jest rozbudzanie wyobraźni i kreatywności u dzieci oraz łączenie walorów edukacyjnych z zabawą. Wszystkie produkty tej firmy są atrakcyjne dla dzieci, inteligentne i zarazem zabawne.

  Djeco kładzie nacisk na dokładne wykończenie ich produktów – każdy element jest starannie zaprojektowany i wykonany, począwszy od opakowania, na samej zabawce kończąc.

 • EXPRESSMAP POLSKA

  Express Map to jedno z większych wydawnictw kartograficznych, które od kilkunastu lat projektuje i wydaje laminowane mapy.
  Publikacje oferowane przez Express Map są wygodne w użytkowaniu, bardzo trwałe, a dzięki dwustronnej laminacji również wodoodporne.
  Nowa kolekcja laminowanych map dla dzieci zdobyła wyrożnienie w rankingu Zabawka Roku 2017 organizowanym przez serwis Zabawkowicz.pl.
  Laminowane mapy to doskonały produkt, który posłuży nie tylko zabawie, ale także nauce. Mapa o wymiarach 95x67 cm łatwo składa się do poręcznego formatu, trudno ją zniszczyć, zalać, można po niej pisać markerem, a niepotrzebne notatki ścierać. Dzięki bogatej szacie graficznej i atrakcyjnym ilustracjom, dziecko może zapoznać się z kulturą, historią, florą, fauną oraz innymi ciekawostkami dotyczącymi Ziemi i kosmosu.
  Atrakcyjne, kolorowe i pełne humoru rysunki na pewno zachęcą dziecko do zdobywania wiedzy o świecie.

 • FLOW AMSTERDAM

  Flow Amsterdam to holenderska marka tworząca funkcjonalne lampki, czujniki dymu oraz stylowe przytulanki, które z powodzeniem łączą prostotę, funkcjonalność i ponadczasowy styl. Sfera snu dziecka jest bardzo ważna i ma ogromny wpływ na jego codzinne funkcjonowanie. Dlatego należy zadbać o to, aby dzieci mogły zasypiać w wygodnych warunkach, czując zaufanie, miłość i bezpieczeństwo. Piękne lampki nocne w kształcie sympatycznych zwierzątek lub szumiące przytulanki zapewnią spokój i odprężenie podczas chwili zasypiania. Lampki i przytulanki marki Flow Amsterdam pokazują że prostota i praktyczność również mogą wywołać uśmiech na dziecięcej buzi!

 • IOTOBO

  SEPP JEUX to francuska firma, która zajmuje się tworzeniem i produkcją układanek  tablic i mozaik magnetycznych.  Układanki i mozaiki magnetycze IOTOBO to markowe zabawki kreatywne starannie zaprojektowane i wykonane, dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka. Układanki IOTOBO świetnie rozwijają wyobraźnię, precyzję oraz kreatywność. Pomysłowość tych zabawek jest zaskakująca i na pewno zaciekawi każde dziecko. Metalowe pudełka, które jednocześnie są podkładką do układania, sprawdzą się podczas długiej jazdy samochodem. Mozaiki oparte są na 3 różnokształtnych, specjalnie zaprojektowanych elementach. Starannie wykonane, wzbogacone planszami z zadaniami dostosowanymi do wieku, o różnym poziomie trudności, rozwijają wyobraźnię, precyzję, pamięć wzrokową a przede wszystkim porywają do twórczej zabawy

  0 produkty/ów

 • Janod

  Janod francuskie firmowe zabawki dla dzieci

  Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! 

  W obecnej ofercie Janod jest ponad 500 produktów, z których kluczowe to zabawki drewniane, puzzle, układanki i zabawki magnetyczne. Wszystkie produkty projektowane są we Francji przez własnych designerów. Stąd wiele motywów i wzorów powtarza się w kolekcjach, tworząc wyjątkowy, bajkowy świat Janod.

  Wszystkie zabawki tworzone są z dbałością o szczegóły, z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych dla dzieci. Zabawki spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa, takie jak EN71-1, EN71-2, EN71-3 oraz REACH. Janod to po prostu zabawki firmowe.

  Zabawki Janod podczas beztroskiej i radosnej zabawy, wspierają rozwój dzieci. Zabawki edukacyjne rozwijają wiele umiejętności takich jak koordynacja ruchowa, zręczność, zdolności manualne czy kojarzenie kształtów i kolorów.
  Janod obecne jest w 60 krajach, odnosząc wiele sukcesów i zdobywając wiele międzynarodowych nagród. Jest laureatem m.in. Oppenheim Toy Portfolio Platinum Award i Oppenheim Toy Portfolio Gold Seal Award, przyznawanych na podstawie testów ekspertów, rodziców i dzieci.

  Janod – JUST PLAY!

 • Little Dutch

  Tiamo tworzy najdelikatniejsze, najsłodsze i najszczęśliwsze zabawki do zabawy i przytulania.

  Kim są?
  Od prawie 70 lat Tiamo jest ekspertem w dziedzinie zabawek dla dzieci. Każdego roku starają się dostarczać produkty w najnowszych kolorach i wzorach z dużą zawartością przytulania i zabawy. Wartością dodaną są pięknie dobrane kolory, dźwięki i ruchome części. Te aspekty stymulują koordynację zmysłów Twojego dziecka oraz stymulują wzrost i rozwój.

  Oprócz wysokiej jakości pluszaków, Tiamo dba o bezpieczeństwo. Wszystkie produkty są wszechstronnie testowane i spełniają najnowsze europejskie normy bezpieczeństwa. Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE i znak CE.

  Marka Miffy

  Od 2005 roku Tiamo opracowuje produkty miffy z miękkich materiałów. Dostępne są różne serie z wesołymi, uroczymi i przytulnymi przedmiotami.


  Marka Little Dutch
  Od 2014 roku Tiamo rozwija także miękkie zabawki dla dzieci oraz zabawki drewniane dla marki Little Dutch. Bardzo ładne serie dla chłopców i dziewczynek.

 • LONDJI

  LONDJI to hiszpański producent zabawek, który łączy świat sztuki, gier i zabawek. Puzzle, gry i kalejdoskopy można znaleźć w sklepach muzealnych, sklepach koncepcyjnych i kulturalnych, księgarniach i oczywiście w sklepach z zabawkami w ponad 40 krajach.
  Marka Londji projektuje innowacyjne, oryginalne i bezpieczne zabawki, których inspiracją jest klasyczne malarstwo, rzeźba oraz projekty budynków i ulic wielkich miast.
  Wspólna zabawa to dzielenie się czasem z ludźmi, których kochasz, a gra to najlepszy sposób na naukę - to główne zasady, którymi kierują się twórcy i projektanci gier, puzzli i zabawek marki Londji.

 • MATPOL

  Matpol produkuje uniwesalne folie przeciwdeszowe oraz uniwersalne moskitiery do wózków spacerwych. W ofercie znajdziemy także torby do wózków spacerowych.
  Folie i moskiteiry matpol pasują np do wózków spacerowych RAPID marki 4BABY 

 • MELISSA AND DOUG

  Melissa & Doug - 30 lat doświadczeń i ponad 1000 unikalnych zabawek dla każdego

  Układanki, pluszaki, lalki, zabawkowe jedzenie, instrumenty muzyczne, zabawki magnetyczne, zestawy artystyczne i wiele innych. Melissa and Doug stała się jednym z wiodących projektantów i producentów zabawek edukacyjnych i produktów dla dzieci.

  Melissa and Doug to para przyjaciół, która w 1988 roku założyła firmę produkującą zabawki. Firma na początku była prowadzona w garażu w domu Douga, a zabawki były rozwożone pożyczonym samochodem. Po jakimś czasie Melissa i Doug zostali małżeństwem i rodzicami sześciorga dzieci. Rodzinne szczęście i zapał do pracy i tworzenia, pomogły w odniesieniu spektakularnego sukcesu - dzisiaj marka Melissa and Doug jest rozpoznawalna na całym świecie. Zabawki i inne produkty tworzone przez firmę Melissa and Doug mają za zadanie pobudzić wyobraźnię, pomóc odkryć dziecięce pasje a zarazem uczyć nowych rzeczy. Prosta koncepcja zabawek oraz wykorzystanie doświadczeń z przeszłości, pomaga przywrócić dzieciom ich własne dzieciństwo, walczyć o wolny czas i cieszyć się nim.


  Motto firmy Melissa and Doug to "Pracujmy razem aby dzieci były dziećmi"

 • MILANIWOOD

  Milaniwood to włoska marka, która od 1924 roku tworzy wyjątkowe i niebanalne gry drewniane wykonane z certyfikowanego drewna FSC™. Drewniane gry o współczesnych wzorach, zabawne, kreatywne, podnoszące sprawność manualną a także polecane do spędzania czasu razem z rodziną i przyjaciółmi to idealny pomysł na prezent, do którego można z przyjemnością powrócić.
  Zabawki Milaniwood są piękne, uwielbiane za współczesny design i bezpieczne - grać może w nie cała rodzina.Wspólne granie świetnie wpływa na zacieśnianie więzi rodzinnych i relacji towarzyskich, zapewniając równocześnie świetną zabawę. Jedną z idei przyświecajacych marce Milaniwood jest zdanie "Kiedy dzieci, mama i tata kochają grę, wiemy że dobrze wykonaliśmy naszą pracę".

 • Moulin Roty

  Moulin Roty - francuskie zabawki dla dziewczynek , chłopców i niemowląt

  W ofercie Moulin Roty znajdziesz piękne i dobre jakościowo zabawki

  "Wczorajsze zabawki dla dzisiejszych dzieci" to koncepcja francuskiej firmy Moulin Roty na ciekawe zabawki dla dzieci. Połączenie zabawek inspirowanych przeszłością, ale aktualizowanych zgodnie z dzisiejszymi gustami, to sposób na stworzenie ponadczasowych propozycji na wspólne spędzanie czasu. Kto z nas nie pamięta teatrzyka cieni, nakręcanego bączka, czy projektorów? Rodzice bądź dziadkowie takie zabawki wspominają z sentymentem, natomiast dzieci mają okazję na otrzymanie zabawki, dzięki której puszczą wodze fantazji i wyobraźni. Moulin Roty od 40 lat tworzy zabawki, których inspiracją są motywy z przeszłości. Dzięki temu propozycje tej firmy są bardzo oryginalne i wyróżniające się swoim designem, dlatego też dzieci chętnie do nich powracają. Oferta Moulin Roty to wspaniały pomysł na prezent, który będzie niebanalny i tak różny od współczesnych zabawek.

 • Mudpuppy

  Amerykańska marka produktów dla dzieci, Mudpuppy, to cały szereg kreatywnychi edukacyjnych zabawek. Znajdziecie wśród nich wybór wspomagających naukę artykułów, a przede wszystkim  puzzli i układanek magnetycznych. Puzzle dla dzieci doskonale sprawdzą się w samodzielnych zabawach dziecka, a także będą doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu z rodzicami.
   
  Zestawy puzzli pixeli magnetycznych idealne są do układania w domu, jak i poza nim. Każdy składa się z wygodnego, metalowego pudełeczka, kryjącego w sobie szereg barwnych magnesów o przeróżnych kształtach. Wyróżniają się one żywymi barwami, niebanalnym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania, co cieszy oczy i skutecznie przyciąga uwagę malucha.

  Zawarte w nich magnesy dowolnie przyczepia się na załączonych planszach, tworząc nieskończoną ilość kombinacji. Taka swoboda, pozwalająca wciąż na nowe łączenie elementów, a tym samym budowanie oryginalnych obrazów, gwarantuje, że zabawa się nie znudzi.  Jest to także idealne rozwiązanie w podróży, gdyż z metalowego pudełka nic nie wypadnie, a przerwane układanie można kontynuować od momentu, na którym sie skończyło.

  Mudpuppy co roku wprowadza w życie zupełnie nowe pomysły i rozwiązania, dzięki czemu produkty tej marki były już wielokrotnie nagradzane za innowacyjność, kreatywność oraz funkcjonalność


  W ofercie znajdziecie niespotykane puzzle świecące w ciemności, innowacyjne puzzle patyczki oraz układanki magnetyczne pixele, które dziecko pokocha ze względu na nieskończoną możliwość tworzenia nowych wzorów.

 • Our Generation

  Our Generation - kanadyjskie lalki i akcesoria dla dziewczynek

  W ofercie Our Generation znajdziesz unikalne inne niż inne lalki, akcesoria oraz ubranka dla lalek

  Our generation to kolejna marka kanadyjskiego producenta zabawek BATTAT,  który znany jest z innej marki B.Toys jak i Wonder Wheels.

  Czy to są kolejne lalki Barbie? Nieee. Dziewczynki chcą mieć lalki wyglądające jak one same. Odpowiedzią na takie potrzeby jest seria Our Generation a więc lalki rude, piegowate, Azjatki i okularnice. Szeroki wacharz ubranek i akcesoriów pozwoli dziewczynce zaaranżować wiele ciekawych sytuacji - lalki Our Generation jeżdżą na hulajnogach, idą na wieczorną kolację, pracują w gabinecie lekarskim, chodzą do szkoły i na pikniki oraz chorują- mają swoją pracę, szkołę i hobby. Urealnienie lalek sprawia, że dziewczynki dobrze czują się z taką towarzyszką - spędź z nimi czas bujając w obłokach, marząc o tym, co przyniesie przyszłość.

 • PIXIO

  Pixio to producent magnetycznych klocków o wymiarach 8 x 8 x 8 mm. Każdy sześcienny element ma w środku 6 magnesów, więc klocki łączą się ze sobą każdym polem. Eksplozja kolorów uruchamia wyobraźnię i uzależnia do ciągłej zabawy klockami Pixio. A gdy zabraknie pomysłów możesz zerknąć do interaktywnej aplikacji na tablety i smartfony, która zawiera ogromną bazę pomysłów, postaci, historii, motywów i obiektów z tysiącami kreacji i Dzięki aplikacji można zbudować dosłownie wszystko - zwierzęta, ludzi, budynki, dinozaury, kwiaty, a nawet "namalować" znane obrazy za pomocą małych klocków.
  Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia ;)

 • PLUS-PLUS

  Plus-Plus klocki konstrukcyjne do tworzenia konstrukcji 2D i 3D

  Plus-Plus to duńska marka produkująca klocki konstrukcyjne, które zapewnią wiele godzin kreatywnej zabawy. Jeden niepowtarzalny kształt klocka daje nieograniczone możliwości w tworzeniu kolejnych konstrukcji.

  Klocki Plus-Plus to doskonała edukacyjna zabawka która pobudza koordynację wzrokowo-ruchową, kreatywność, skupienie i cierpliwość!
  Producent klocków Plus-Plus wykorzystuje w 100% zieloną energię z energetyki wiatrowej i ma produkcję „BEZ ODPADÓW”. Cały nadmiar plastiku jest ponownie mielony i wykorzystywany jako materiał do nowego Plus-Plus. Wszystkie Plus-Plus są produkowane z PE dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Rury Plus-Plus są produkowane z PETG dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Wszystkie produkty i opakowania nadają się w 100% do recyklingu.
  Klocki Plus-Plus są więc ciekawą propozycją dla zarówno dzieci jak i rodziców. Rodzinne tworzenie prostych lub bardziej skomplikowanych konstrukcji (budynków, postaci ludzkich, zwierząt lub przedmiotów) to świetny pomysł na spędzanie czasu - wspólne pomysły na budowanie to fantastyczny sposób na zabicie nudy, rozwój wyobraźni i kreatywności.

 • QUUT

  Quut to designerskie zabawki, pozwalające na świetną zabawę w piasku, wodzie i na śniegu. To zabawki, inne niż tradycyjne tego rodzaju, które pobudzają i rozwijają wyobraźnię Twojego dziecka.
  Prosta a zarazem ciekawa budowa oraz połączenie kilku funkcji sprawia, że Twoje dziecko na nowo odkrywa zabawę w piasku i wodzie. Różnorodność zastosowań pojedyńczych zabawek jak i w połączeniu z innymi powoduje, że Twojemu dziecku z niezwykłą łatwością pomysły same przychodzą do głowy, a Ty możesz cieszyć się z świetnego wyboru.

  Podstawowym problemem zabawek do piasku jest ich wytrzymałość. Najczęściej łopatki pękają, a w wiaderkach nie wytrzymuje uchwyt. Taka sytuacja niejednokrotnie przytrafia się w połowie zabawy, dziecko obwinia się, że użyło za dużo siły, a Ty złościsz się, że niepotrzebnie "zaoszczędziłeś". Quut skupił się na tym problemie i stworzył zabawki, które przetrwają wiele sezonów zabawy w piasku i wodzie.

  Obejrzyj ofertę, kup i przyłącz się do zabawy.

 • SABBIARELLI

  Sabbiarelli to włoska firma, stworzona przez Alberto i Nadię Ferrari. Rodzina Ferrari poszukiwała alternatywy do zastosowania proszku marmurowego z własnej firmy. Dzięki dwójce swoich dzieci w wieku 5 i 8 lat, Alberto i Nadia opracowali wykorzystanie piasku do artystycznej zabawy w kolorowanie. Pierwsze produkty Sabiarelli zostały zaprezentowane w 2011 roku, a w 2019 roku Mega zestaw w walizce wygrał nagrodę TG TOYS AWARDS NAJLEPSZA GRA wykonana we Włoszech.
  Piasek wykorzystywany do zestawów jest w 100 % bezpieczny - niebrudzący, bezzapachowy i nietoksyczny, natomiast szeroki asortyment albumów i zestawów do malowania piaskiem sprawia, że każdy mały oraz starszy artysta znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.

 • SCHMIDT SPIELE

  Dewizą marki Schmidt Spiele jest: gra to rozrywka dla dzieci w każdym wieku ;) Wszystkie dzieci uwielbiają zagadki, łamigłówki i gry logiczne. Rozwiązywanie zagadek i wspólne granie w planszówki świetnie wpływa na koncentrację, uczy cierpliwości i logicznego myślenia, oraz jednocześnie pozytywnie wpływa na budowanie relacji rodzinnych, uczy zasad Fair Play i zasad współżycia społecznego. Podróżne gry marki Schmidt Spiele zamknięte w metalowym pudełku świetnie się sprawdzą podczas długiej podróży samochodem, na biwaku lub w trakcie spotkań rodzinnych.

 • SCRATCH

  Scratch belgiski to producent pięknych puzzli, rzutek magnetycznych i ciekawych gier planszowych.

  Scratch Europe to marka tworząca wspaniałe projekty, dostosowane do wieku dziecka, wspomagające rozwój określonych umiejetności - motorycznych, rozpoznawanie kolorów i kształtów, budowanie, rysowanie i zabawę ruchową. Produkty marki Scratch zachwycają swoim designem, są wykonane z tradycyjnych, bezpiecznych materiałów, a połączenie wysokiej jakosci wykonania z treściami edukacyjnymi i nutką humoru sprawi że każde dziecko z przyjemnością będzie odkrywać kolejne propozycje marki Scratch.

 • SENSILLO

  Wyjątkowe potrzeby dzieci od pierwszych dni życia przyświecały powstaniu marki Sensillo.

  Na pierwszym miejscu podczas tworzenia produktów Sensillo zawsze jest troska o bezpieczeństwo i harmonijny rozwój maluchów. Sensillo to polska marka oferująca produkty tekstylne i pielęgnacyjne przeznaczone dla dzieci.

  Unikalne technologie i materiały najwyższej jakości wykorzystywane podczas produkcji, a wszystko po to, aby zapewnić naszym pociechom spokojnie dzieciństwo. Nieistotne, czy mamy na myśli odpoczynek i sen, przewijanie lub zabawę, produkty Sensillo z założenia mają uprzyjemnić rodzicom każdą chwilę spędzaną razem z dzieckiem.

  Ofercie Sensillo obejmuje najwyższej jakości kocyki polarowe, bawełniane, z mikrofibry, delikatne i chłonne okrycia kąpielowe, różnego rodzaju pieluszki flanelowe oraz tetrowe, a także akcesoria ułatwiające przewijanie i kąpiel dziecka.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Sensillo. Każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swojej pociechy.

 • THE PURPLE COW

  The Purple Cow - zabawki edukacyjne dla dziewczynek i chłopców

  The Purple Cow to Izraelska firma, która powstała w 2000 roku w Australii. Jej sztandarowym produktem są podróżne gry magnetyczne zamknięte w małym poręcznym pudełku, które zmieści się do każdej torebki. Elementy każdej gry są magnesowe, więc nie zgubią się w trakcie grania podczas długiej jazdy samochodem. Z tego powodu zabawki firmy The Purple Cow świetnie sprawdzą się na wakacjach, w podróży, pikniku, a nawet podczas oczekiwania w kolejce. Gry zaprojektowane przez tę firmę zna każdy z nas – są to warcaby, szachy, domino, a nawet wisielec (pamiętacie jak graliście na kartce papieru w szkole?). Kolejne ciekawe pozycje to zestawy eksperymentów rozwijające kreatywność waszych małych naukowców w domu. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie – w każdym przedziale wiekowym i o różnym stopniu trudności.


  Nadchodzą wakacje – pomyśl jak za niewielkie pieniądze umilić czas sobie i swojej rodzinie.

 • Tiamo Miffi

  Tiamo tworzy najdelikatniejsze, najsłodsze i najszczęśliwsze zabawki do zabawy i przytulania.

  Kim są?
  Od prawie 70 lat Tiamo jest ekspertem w dziedzinie zabawek dla dzieci. Każdego roku starają się dostarczać produkty w najnowszych kolorach i wzorach z dużą zawartością przytulania i zabawy. Wartością dodaną są pięknie dobrane kolory, dźwięki i ruchome części. Te aspekty stymulują koordynację zmysłów Twojego dziecka oraz stymulują wzrost i rozwój.

  Oprócz wysokiej jakości pluszaków, Tiamo dba o bezpieczeństwo. Wszystkie produkty są wszechstronnie testowane i spełniają najnowsze europejskie normy bezpieczeństwa. Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE i znak CE.

  Marka Miffy

  Od 2005 roku Tiamo opracowuje produkty miffy z miękkich materiałów. Dostępne są różne serie z wesołymi, uroczymi i przytulnymi przedmiotami.


  Marka Little Dutch
  Od 2014 roku Tiamo rozwija także miękkie zabawki dla dzieci oraz zabawki drewniane dla marki Little Dutch. Bardzo ładne serie dla chłopców i dziewczynek.

 • WONDER WHEELS

  Wonder Wheels - kanadyjskie zabawki pojazdy edukacyjne dla dziewczynek , chłopców i niemowląt

  W ofercie Wonder Wheels znajdziesz wytrzymałe zabawki, typu pojazdy, samoloty

  Wonder Whells to kolejna marka kanadyjskiego producenta zabawek BATTAT,  który znany jest z innej marki B.Toys. Zabawki Wonder Wheels tak jak B.Toys są bezpieczne dla dzieci gdyż produkowane są z materiałów pozbawionych ftalanów i Bisfenolu A