Lista produktów producenta: AH!HA GAMES

Eureka 3D Puzzle Ah!ha Games

Eureka 3D Puzzle jest cenionym producentem łamigłówek w Europie.

Wszystkie prezentowane łamigłówki z serii Ah!ha Games świetnie sprawdzają się w zróżnicowanym towarzystwie. Bawią, uczą, zmuszają do myślenia i uwolnienia twórczej wyobraźni. Pozwalają na znalezienie "wspólnego języka" ludziom w różnym wieku i stają się początkiem wielkiej pasji, często łącząc całe rodziny wokół wspólnego hobby.

Umiejętność logicznego myślenia przydaje się na każdym etapie życia. Dziecko, które opanuje tę umiejętność już na wczesnym etapie, ma szansę na znacznie lepsze rezultaty w edukacji, a logiczne myślenie przyda mu się w całym dalszym życiu.


Gry i zabawki logiczne wspierają naturalny rozwój dziecka i pobudzają je do sięgania po kolejne zagadki, łamigłówki i wyzwania, co jeszcze bardziej stymuluje rozwój. Niektóre gry i zabawy logiczne są wyzwaniem dla każdego – bez względu na wiek, a trening umysłu warto wykonywać regularnie przez całe życie.


Gry logiczne i łamigłówki mają wiele zalet. Do najbardziej oczywistych atutów tych produktów należy bardzo korzystny wpływ na dziecięcą logikę, wyobraźnię i umiejętność kojarzenia faktów.


Mnóstwo gier i łamigłówek robionych jest bowiem w taki sposób, że niejako zmuszani jesteśmy do poszukiwania logicznych rozwiązań, a to świetnie rozwija dziecięcy mózg. Dzieci regularnie grające w łamigłówki uczą się nie tylko logicznego myślenia - poznają litery, uczy się słów, a do tego rozwija jeszcze własną spostrzegawczość.


Wspólne granie i poszukianie rozwiązań w łamigłówkach marki Ah!Ha łączy pokolenia – podczas zabawy dzieci odnajdują wspólny język z rodzicami lub dziadkami. Natomiast podczas zabawy z przyjaciółmi uczą się zasad Fair-Play, współpracy, pracy w grupie i zasad życia społecznego.


Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 produkt