Lista produktów producenta: Eugy

Eugy to firma z Nowej Zelandii produkująca trójwymiarowe układanki, których inspiracją jest przyroda. Przestrzenne układanki są wykonane z ekologicznego kartonu i pomalowane bezpiecznymi farbami na bazie ryżu.
Marka Eugy aktywnie wspiera rozwój dzieci, ponieważ układanki to prześliczne postaci zwierząt z każdego kontynentu - przykładem jest emu, panda, ptak dodo lub kameleon. W ten sposób dzieci mogą poznać dzikią przyrodę, a zainspirowane formą kolorowego zwierzęcia mogą poszukać dodatkowych informacji na temat miejsca i sposobu życia każdego ze zwierząt.
Każda układanka to sklejane ze sobą kolejne elementy postaci - podczas zabawy dziecko rozwija koncentrację, wyobraźnię oraz umiejętności motoryczne.

Eugy to producent wysokiej jakości puzzli 3D, których inspiracją jest dzika przyroda. Wśród postaci do złożenia można znaleźć sympatyczne zwierzęta z każdego zakątka świata, dinozaury lub postaci z bajek.


Producent układanek aktywnie wspiera zrównoważony rozwój oraz ochronę przyrody, dlatego każda układanka jest wykonana z przyjaznego środowisku kartonu pochodzącego z recyklingu.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 of 6 produktów