Lista produktów producenta: Mudpuppy

Amerykańska marka produktów dla dzieci, Mudpuppy, to cały szereg kreatywnychi edukacyjnych zabawek. Znajdziecie wśród nich wybór wspomagających naukę artykułów, a przede wszystkim  puzzli i układanek magnetycznych. Puzzle dla dzieci doskonale sprawdzą się w samodzielnych zabawach dziecka, a także będą doskonałym sposobem na wspólne spędzenie czasu z rodzicami.
 
Zestawy puzzli pixeli magnetycznych idealne są do układania w domu, jak i poza nim. Każdy składa się z wygodnego, metalowego pudełeczka, kryjącego w sobie szereg barwnych magnesów o przeróżnych kształtach. Wyróżniają się one żywymi barwami, niebanalnym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania, co cieszy oczy i skutecznie przyciąga uwagę malucha.

Zawarte w nich magnesy dowolnie przyczepia się na załączonych planszach, tworząc nieskończoną ilość kombinacji. Taka swoboda, pozwalająca wciąż na nowe łączenie elementów, a tym samym budowanie oryginalnych obrazów, gwarantuje, że zabawa się nie znudzi.  Jest to także idealne rozwiązanie w podróży, gdyż z metalowego pudełka nic nie wypadnie, a przerwane układanie można kontynuować od momentu, na którym sie skończyło.

Mudpuppy co roku wprowadza w życie zupełnie nowe pomysły i rozwiązania, dzięki czemu produkty tej marki były już wielokrotnie nagradzane za innowacyjność, kreatywność oraz funkcjonalność


W ofercie znajdziecie niespotykane puzzle świecące w ciemności, innowacyjne puzzle patyczki oraz układanki magnetyczne pixele, które dziecko pokocha ze względu na nieskończoną możliwość tworzenia nowych wzorów.

Pokazuje 1 - 5 of 5 produktów