Prezent dla dziewczynki

Jest 455 produktów.
Pokazuje 1 - 24 of 455 produktów

Prezent dla dziewczynki

Wydawałoby się, że prezent dla dziewczynki do prosta rzecz. Wystarczy różowy jednorożec i po sprawie. Otóż nic bardziej mylnego, ponieważ o ile małe dziewczynki są zakochane w tęczowych konikach, wróżkach i księżniczkach, to prezent dla 10 latki jest już problemem dla kupującego.
A może oprócz popularnych zabawek poszuka...

Prezent dla dziewczynki

Wydawałoby się, że prezent dla dziewczynki do prosta rzecz. Wystarczy różowy jednorożec i po sprawie. Otóż nic bardziej mylnego, ponieważ o ile małe dziewczynki są zakochane w tęczowych konikach, wróżkach i księżniczkach, to prezent dla 10 latki jest już problemem dla kupującego.
A może oprócz popularnych zabawek poszukać czegoś ciekawego i pobudzającego wyobraźnię?

Prezent dla niemowlaka

Prezent dla niemowlaka musi być bezpieczny i atestowany. Spokojne kolory, zaokroąglone kształty i miły dotyk wyciszą dziecko i ukoją przed snem. Idealnie sprawdzi się tutaj linia Flowers and Butterflies od Little Dutch. Miękkie tkaniny, pastelowe kolory i różne faktury w przytulankach, książeczkach sensorycznych lub kostkach aktywizujących sprawiają że każdy znajdzie odpowiednią propozycję jako zabawka dla niemowlaka.

Prezent dla rocznej dziewczynki

Prezent dla rocznej dziewczynki musi być wyjątkowy. Perwsze urodziny to wielkie wydarzenie dla całej rodziny. Zabawka dla rocznej dziewczynki nie musi być jednak droga – tutaj idealnie sprawdzi się seria lalek – szmacianek od Little Dutch, lub wyjątkowo miękkie króliczki, pieski i kotki od B.Toys. Ważne jest to że pierwsze przytulanki na długo pozostają z dzieckiem – są one ich pierwszymi przyjaciółmi i pocieszycielami, więc ważne jest to aby były wykonane z dobrej jakościowo tkaniny, którą można prać.

Prezent dla 2 latki dwulatki

Prezent dla 2 latki powinien nieść ze sobą elementy edukacyjne. Dzieci nieustannie poznają świat przez pryzmat swojego otoczenia, więc warto zadbać aby otaczajace je zabawki dla dwulatki jednocześnie uczył i bawiły. Proponowane przez nas pomysły na prezent dla dwulatki to drewniane zabawki edukacyjne – sortery kształtów i kolorów marki Janod, pętle edukacyjne marki Little Dutch oraz muzyczne pojazdy marki B.Toys.

Zabawki dla 3 letniej dziewczynki

Zabawki dla 3 letniej dziewczynki mogą już wprowadzać w świat dorosłych. Zabawa w kuchnię, w której królują drewniane zabawki (serwis do herbaty, tort do krojenia, ekspress do kawy) to ogromna przyjemność! A może trzylatka podkrada mamie kosmetyki? W tym przypadku musi zostac posiadaczką toaletki marki Djeco! Prezent dla 3 latki może też wprowadzić dziecko w świat gier planszowych – marka Djeco przygotowała serię sympatycznych planszówek dla najmłodszych dzieci.

Prezent dla 4 latki - zabawki dla dziewczynki 5 lat

Prezent dla 4 latki oraz zabawki dla dziewczynki 5 lat charakteryzują tym, że do zabawy można użyć wyobraźni. Wystarczy podarować projektor od Moulin Roty i wieczorami snuć opowieści o przygodach sympatycznych zwierzątek. Klocki Plus-Plus to idealna propozycja na prezent dla 5 latki. Nietypowy kształt klocków i ogromna ilość kolorów sprawiają, że dziewczynki z radością powrócą do ukladania wymyślnych konstrukcji.

Prezent dla 6 latki

Prezenty dla starszych dziewczynek to kraina kreatywności i zestawów artystycznych marki Djeco i Janod. Drewiane koraliki w pięknych pastelowych kolorach z motywami tęczy, motyli, ptaszków i kwiatów to obowiązkowa pozycja na prezent dla 6 latki.

Prezent dla 7 latki

Z kolei siedmioletnie dziewczynki będą zachwycone zestawami takimi jak wydrapywanki marki Djeco lub malowanie po numerach marki Janod. Sklep Dzieciaki Bystrzaki posiada szeroką ofertę zestawów artystycznych, które są idealnym pomysłem na inspirujący prezent dla 7 latki.

Prezent dla dziewczynki 8 lat

Wydawałoby się że na rynku jest niewiele propozycji do zabawy dla starszych dziewczynek. Nic bardziej mylnego – wystarczy zerknąć na markę Buki France. Własnoręcznie wykonana biżuteria idealnie sprawdzi się jako prezenty dla 8 latki. Zabawki dla dziewczynki 8 lat to także własnoręcznie wykonane świece sojowe, lub zestaw do stylizacji paznokci.

Prezent dla 9 latki

Prezent dla starszych dziewczynek

Puzzle to jeden ze sprawdzonych pomysłów na prezent dla 9 latki – zestawy puzzli marki Janod lub Djeco zachwycą grafikami, ilością szczegółów, oraz wysoką jakością wykonania.

Prezent dla 10 latki

Nastoletnie dziewczynki na pewno będą zachwycone zestawami do biżuetrii maki Buki France, ale jako prezent dla 10 latki najbardziej zaskakujący będzie zestaw do grawerowania w drewnie i metalu marki Buki France.

W kolejnym kroku możesz użyć dodatkowych filtrów wg płci, ceny, kategorii itp. Filtr po lewej stronie.

Mniej
Więcej

Prezent dla dziewczynki