Wizja

Oferta sklepu internetowego z zabawkami Dzieciaki Bystrzaki budowana jest w oparciu o moje doświadczenia związane z wychowaniem trójki dzieci w całym przekroju wiekowym (różnica wieku pomiędzy dziećmi to 4 i 6 lat, a najstarsze ma prawie 19). Wychowanie dzieci daje wiele radości, ale też dobrych i złych doświadczeń z różnymi zabawkami i akcesoriami wykorzystywanymi na przestrzeni czasu. Mam także dużą rodzinę i kontakt z innymi rodzicami w szkołach i przedszkolach, a więc moją wiedzę czerpię także z ich doświadczeń. Oferta sklepu jest moją pomocą dla Was poprzez wyselekcjonowanie dobrych produktów.

Doskonale wiemy jak bardzo irytująca jest niska jakość dostępnych na rynku produktów, dlatego staramy się oferować zabawki markowe wysokiej jakości co niestety trochę odbija się na wyższej cenie. Jako doświadczeni rodzice wiemy, że czasami nie warto oszczędzać, a najczęściej utwierdzamy się w tym przekonaniu, kiedy przychodzą święta związane z prezentami (mikołaj, gwiazdka, ...) i nasze dzieci obdarowywane są przez dziadków zabawkami, które czasami nie wytrzymują jednego dnia :/. Staramy się ich edukować, albo wręcz wykorzystywać ich budżet zabawkowy i kupować naszym pociechom zabawki wyższej jakości. Może to jest pomysł także dla Was?.

Wiemy, że każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, że nieunikniona dorosłość będzie stawiała przed nimi coraz większe wymagania, że nuda zabija kreatywność dlatego musimy proponować im zabawki, które będą dbały o ich rozwój i kreatywność, ale jednocześnie nie będzie to nudna nauka. W ofercie sklepu Dzieciaki Bystrzaki znajdziesz zabawki edukacyjne, gry dla dzieci, układanki magnetyczne, układanki typu piramida, puzzle, zabawki do wody, zabawki do piasku, zabawki wspomagające naukę literek, cyferek i kolorów oraz wiele innych.

Dzieci to także wakacyjne podróże z nimi. Ile razy słyszeliście z tyłu samochodu"nuda nuda nuda", "mamooo ile jeszcze??". Pewnym rozwiązaniem jest smartfon i gry na nim, ale baterie długo nie wytrzymają, a podróż z przystankami często trwa ponad 5 godzin. Zajrzyj do kategorii "gry podróżne" lub "układanki magnetyczne" gdzie znajdziesz między innymi zabawki francuskie jak i inne, które pomogą Ci rozwiązać ww. problemy.

Serdecznie zapraszam Ania.

Rodzina Dzieciaki Bystrzaki - Kim jestem O mnie

Firma

Właścicielem sklepu Internetowego dostępnego pod adresem www.dzieciakibystrzaki.pl jest Anna Oleszczuk, która prowadzi działalność gospodarczą pod pełną nazwą OLAN Anna Oleszczuk wpisaną do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej o danych:

adres głównego miejsca wykonywania działalności ul. Brzegowa 36, 21-040 Świdnik,

adres doręczeń: Wólka 31g, 20-258 Lublin

NIP: 712-269-20-89, REGON: 366783837

Kontakt ze sprzedawcą możliwy jest pod adresem poczty elektronicznej sklep@dzieciakibystrzaki.pl lub pod numerem telefonu 501 361 727. Zapraszam do kontaktu.