Lista produktów producenta: FLOW AMSTERDAM

Flow Amsterdam to holenderska marka tworząca funkcjonalne lampki, czujniki dymu oraz stylowe przytulanki, które z powodzeniem łączą prostotę, funkcjonalność i ponadczasowy styl. Sfera snu dziecka jest bardzo ważna i ma ogromny wpływ na jego codzinne funkcjonowanie. Dlatego należy zadbać o to, aby dzieci mogły zasypiać w wygodnych warunkach, czując zaufanie, miłość i bezpieczeństwo. Piękne lampki nocne w kształcie sympatycznych zwierzątek lub szumiące przytulanki zapewnią spokój i odprężenie podczas chwili zasypiania. Lampki i przytulanki marki Flow Amsterdam pokazują że prostota i praktyczność również mogą wywołać uśmiech na dziecięcej buzi!

Sen jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju człowieka. Jest to czas potrzebny na regenerację organizmu szczególnie ważny dla najmłodszych dzieci – kiedy maluch śpi, w jego organizmie zachodzi szereg procesów, które stymulują jego rozwój. Rytmy dobowe lub cykl snu i czuwania są regulowane przez światło i ciemność, a ich rozwój wymaga czasu, co powoduje nieregularne harmonogramy snu noworodków. Rytmy zaczynają się rozwijać po około sześciu tygodniach życia, a od trzech do sześciu miesięcy większość niemowląt ma już regularny cykl snu i czuwania. W wieku dwóch lat większość dzieci spędza więcej czasu na spaniu niż na jawie.


Liczne badania wykazały, że sen jest ważny dla dojrzewania mózgów niemowląt i utrwalania ich wspomnień. Stwierdzono, że dzieci z bardziej wydajnym snem miały wyższe wyniki poznawcze.


Odpowiedni odpoczynek pomaga dzieciom w fizycznej regeneracji i wzroście; wzmacnia ich układ odpornościowy; pomaga w rozwoju mózgu; pomaga w nauce, pamięci, przetwarzaniu informacji i innych ważnych zadaniach poznawczych - wszystkie ważne powody, aby upewnić się, że maluch jest dobrze wypoczęty!


Rodzice doskonale wiedzą jak szczęśliwe i spokojne może być dziecko po dobrym odpoczynku - i jak marudne i niespokojne, gdy jest zmęczone.


Codzienne wieczorne rytuały, rozluźniające i wyciszajace dziecko pomagają spokojnie zasnąć. Warto zadbać również o przytulne otoczenie miejsca w którym dziecko zapada w sen. Lampki i wyciszające zabawki marki Flow Amsterdam pomogą w tym aby moment zapadania w sen był magiczną chwilą. Oryginalny design, bezpieczne kształty i delikatne światło lampek w kształytach lisków, sówek i jelonków to uspokoją i wyciszą dziecko podczas wiczornego rytuału zasypiania.


Warto więc zadbać o dobrą jakość snu dla Twojego maluszka!

Więcej
Pokazuje 1 - 11 of 11 produktów