Ostatnia porcja pomysłów na prezent wielkanocny dla Dziecka dla niezdecydowanych. Zobaczcie moje propozycje - niektóre klasyczne, a niektóre oryginalne i zaskakujące.

Łopatka i Grabki Raki Quut

Łopatka i Grabki Raki Quut

Łopatka i Grabki marki Quut będą towarzyszyć dziecku zarówno podczas prac ogrodowych jak i w kopaniu tuneli na plaży. Zabawki ogrodowe marki Quut są poręczne, bardzo trwałe i nie blakną w slońcu.

Hotel dla owadów B.Toys

Marka B.Toys stworzyła oryginalną zabawkę dla miłosników przyrody - hotel dla owadów. Umieść robaczka w przeroczystej kuli i obserwuj jego zachowanie - owad będzie spacerował po parasolu, palmie i leżaku plażowym, a ty możesz bezpiecznie prowadzić doświadczenie przyrodnicze. Pamiętaj - po zakończonej obserwacji wypuść robaczka na wolność!

Hotel dla owadów B.Toys

Króliczki do przytulania B,.Toys

Jest Wielkanoc są też króliczki - cudownie miękkie przytulanki marki B.Toys - świetny prezent dla dzieci w każdy wieku.

Króliki do przytulania B.Toys

Zbijanie puszek Janod

Pamiętacie grę w zbijanie puszek? Marka Janod przygotowała zestaw do wspólnej zabawy z grafikami leśnych zwierzątek. Wspólna, rodzinna zabawa to chwile, które dzieci zapamiętają na długo.

Gra w zbijanie puszek Janod

Wstążka gimnastyczna Djeco

Propozycja dla dziewczynek - z wstążką gimanstyczną możesz wykonać piękne ewolucje zarówno w domu jak i na zewnątrz. Możesz udawać tancerkę lub ogrodową wróżkę, a nawet popatrzeć jak Twój tato próbuje tańczyć balet machając wstążką.

Wstążka gimnastyczna Djeco