Wielkanoc tuż tuż - podczas tego świątecznego czasu warto pomyśleć o tym, żeby wstać od Wielkanocnego stołu i zachęcić dzieci do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

Oto moje propozycje na prezenty dla dzieci lubiących aktywnie spędzać czas.

Okrągłe dyski do rzucania marki B.Toys - 4 sztuki w komplecie. Dyski są wykonane z masywnego materiału, nie wyginają się i nie zmieniają koloru od słońca. Będą wam towarzyszyć od wczesnej wiosny, przez zabawę na plaży aż po późną jesień.

Dyski do rzucania

Dyski do rzucania

Jak Wielkanoc to i Śmingus - Dyngus ulubiona zabawa dzieci! Kto się odważy i obleje mamę w Lany Poniedziałek? Marka B.Toys ma odpowiedni sprzęt do beztroskiej zabawy - Sikawki Rekin i Krokodyl.

Sikawki Rekin i Krokodyl

Sikawki Rekin i Krokodyl

Znalazłam fajną piłkę z ogonem w kształcie smoka marki Djeco - łapiesz za ogon, kręcisz młynka nad głową i puszczasz. Nie wiadomo gdzie piłka poleci, a dziecko musi być gotowe żeby dobiec jako pierwsze.

Piłka - Smok z ogonem Djeco

Piłka - Smok z ogonem Djeco

Wielkanoc to początek prac ogrodowych, które dla Małych Ogrodników sa ogromną przyjemności. Mając swoje własne narzędzia, dziecko z radością pomoże rodzicom przy sadzeniu roślinek w domowym ogródku. Sprawdź zestaw Mały Ogrodnik marki Janod - grabki i łopatka to must have każdego dziecka do zabawy w ogrodnika.

Mały Ogrodnik Janod

Mały Ogrodnik Janod

Stare przysłowie mówi "Kwiecień Plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata". Jeżeli okaże się że Wielkanoc trzeba spędzić pod znakiem zimy - przywołajcie wiosnę i lato z kolorowankami welurowymi marki Auzou. 10 sztuk flokowanych kart z miejscami do kolorowania, a na obrazkach kwiaty, sarenki i świat budzący się do życia po zimie.

Kolorowanka welurowa Wiosna Auzou

Wiosna kolorowanka welurowa Auzou