Marka Quut to designerskie zabawki plazowe i ogrodowe, które pobudzają i rozwijają wyobraźnię Twojego dziecka. Łopatki i wiaderka są niezwykle wytrzymałe i mają różnorodne zastosowania.

Quut łopatka 4 w 1 Triplet

Łopatka Triplet to multifunkcyjna zabawka plażowa - może służyć jako łopatka, sitko, grabki i lejek. Zabawka jest wykonana z wytrzymałego materiału - rodzice mogą mieć pewność, że posłuży wiele sezonów podczas wakacyjnych szaleństw.

Triplet można używać w różny sposób - podczas zabawy na plaży, do pomocy w ogrodzie, niezastąpiona do kopania dołków w piasku lub budowania fosy wokół zamku, wzbudzi też zaciekawienie innych dzieci w piaskownicy.

Triplet Turkus

wiaderko Ballo

Wiaderko Ballo to multifunkcyjna zabawka plażowa przyciągająca wzrok swoim niebanalnym kształtem oraz kolorem. Zabawka jest wykonana z wytrzymałego materiału - rodzice mogą mieć pewność, że posłuży wiele sezonów podczas wakacyjnych szaleństw. Wiaderko ma pojemność 3,6 l, jest poręczne do trzymania, a kształt kuli zapobiega wylewniu się lub wysypywaniu zawartości nawet podczas biegu albo upadku.

Wiaderko Ballo Turkus

Łopata Scoppi

Scoppi można używać w wieloraki sposób - podczas zabawy na plaży, do pomocy w ogrodzie, do odśnieżania.
Łopatka jest wykonana z porządnego materiału, jest masywna i wytrzymała, dlatego rodzice mogą mieć pewność, że posłuży dłużej niż sezon.

Łopatka Scoppi

Foremki wieża Alto

Foremki wieża ALTO składa się z 3 elementów - obręczy, za pomocą których można zbudować prawdziwą wieżę  rodem ze włoskiej Pizy - przy budowaniu konstrukcji, foremek nie trzeba obracać tak przy tradycyjnach wiaderkach. Z taką zabawką z łatwością zbudujesz największy zamek z piasku na plaży!

Wieża Alto

Foremki Magic Sharpers

Foremki są lekki i wygodne w trzymaniu - mają formę dysku z otworami w różnych kształtach - rybki, słońca, serduszka lub rozgwiazdy. Foremek nie trzeba odwracać, aby uzyskać babeczkę - wystarczy je przycisnąć do piasku, lub nasypać piasku do otworu i podnieść foremkę. Foremki mają kształt, który pozwala na ozdobienie wykonanej babeczki w dowolny sposób i uzyskanie innego efektu - na przykład z rybki można zrobić zajączka.

Foremka Rybka Turkus

Konewka Cana

Konewka Cana to zabawka ogrodowo - plażowa przyciągająca wzrok swoim niebanalnym kształtem oraz kolorem. Dzieki swojemu kształtowi jest poręczna i łatwa w trzymaniu przez małe dziecko. Ma zaokrąglony kształt, gumowe wykończenie z dziubkiem po jednej stronie i drobne sitko do robienia prysznica po drugiej. Jest stabilna i wygodna w użytkowaniu. Oryginalny kształt konewki sprawia, że rodzice mogą mieć pewność, że podczas przenoszenia wody lub podlewania roślin, dziecko nic nie rozleje.

Konewka Cana

Łopatki Cuppi

Łopatki CUPPI to wszechstronne narzędzia - można je wykorzystać jako: lejka do wody, sitka do piasku, gra zręcznościowa do łapania piłeczki,łopatki do piasku. Można kopać nimi tunele, po których będzie się toczyć piłka, przenosić w nich kamyki lub muszelki, czy wykorzystywać w każdy, dowolny sposób, jaki podpowie dziecku wyobraźnia.

Cuppi

Piramida Pira

Foremki piramida Pira to multifunkcyjna zabawka plażowa przyciągająca wzrok swoim niebanalnym kształtem oraz kolorem. Zabawka jest wykonana z wytrzymałego materiału - rodzice mogą mieć pewność, że posłuży wiele sezonów podczas wakacyjnych szaleństw. Zestaw składa się z 3 elementów, za pomocą których można zbudować prawdziwą piramidę rodem ze starożytnego Egiptu.

Piramida Pira

Zestaw Raki

Zestaw łopatka + grabki RAKI to zabawka ogrodowo - plażowa przyciągająca wzrok swoim niebanalnym kształtem oraz kolorem.
Niebanalny design sprawia, że w połączeniu z pozostałymi produktami z marki Quut dziecko będzie chętnie spędzać czas na świeżym powietrzu podczas ruchowej zabawy.
Wytrzymałe i oryginalne zabawki można wykorzystać nie tylko do kopania tuneli w piasku, ale także do zabawy podczas prac ogrodowych.

Zestaw Raki